Яхтинг в Греції

BBYachting
Яхтинг в Греції - це подорож по країні, повної міфів і старовинних легенд, знайомитися з якими потрібно неспішно, повністю занурюючись в їх атмосферу. Найкраще відправитися в морський круїз, яхтову подорож по Кікладським та Іонічним островам Греції. Ви зможете насолодитися не тільки красою місцевості, традиційною кухнею, а й світанками та заходами сонця в морі, тихими відокремленими бухтами, зоряним небом, попірнати і поплавати в чистому морі.
Відпочинок на яхті в Греції дозволить Вам відвідати величезну кількість храмів і музеїв, а також побачити безліч неповторних архітектурних споруд.
BBYachting

Аутуальні
круїзи

1
/
3

Яхтинг в Греції

BBYachting
Яхтинг в Греції - це відпочинок, наповнений духом грецької міфології і далеких історичних подій.
BBYachting

Яхтовий сезон з травня до жовтня

BBYachting

1 054 островів та безліч дивовижних бухт

BBYachting

Найкраща країна для новачків у яхтингу

BBYachting

Розвинена яхтова інфраструктура, сотні обладнаних марин

BBYachting

Великий вибір яхт та відмінне обслуговування в чартерних компаніях

BBYachting

Ідеальний вибір для сімейного відпочинку на яхті

Досліджуй нові
захоплюючіBBYachting
маршрути

Надішліть нам запит. Ми почнемо збирати
групу або зробимо індивідуальний прорахунок.

Маршрут

*Маршрут може змінюватись в залежності від погодних умов та побажань екіпажу.
BBYachting Кікладські острови BBYachting
BBYachting
Афіни
о. Кея
о. Серіфос
о. Мілос
о. Тіра (Санторіні)
о. Астипалея
о. Тилос
Афіни
BBYachting

Локації

Афіни

Місто-батьківщина демократії, яке зберігає сліди «тієї самої Греції», образ якої з дитинства виникав у свідомості у більшості з нас.АфиныЙдеться про Афінський Акрополь з його величними скульптурами, святилищами і храмами, найвідоміший з яких – Парфенон. Біля підніжжя Акрополя неодмінно здійсніть прогулянку по Плаке – найстарішому району Афін, де ще в Античності була побудована вулиця римського імператора Адріана. Уваги заслуговує і сучасна частина міста: численні ринки, таверни, магазини, просторі площі і чудові тінисті парки.

Гран Канарія

Гран-Канарія - Воістину райський острів Гран-Канарія розташований в Атлантичному океані, приблизно 210 км від узбережжя Африки. Це третій за величиною з Канарських островів, що сусідить з Фуертевентурою та Тенеріфе Столиця острова – місто Лас-Пальмас, що знаходиться на півночі. Гран-Канарія – чудовий відпускний маршрут протягом усього року, на вас чекає тут багата культура, піщані пляжі та сонячний клімат. Так що коли б ви не побажали приїхати у відпустку на цей острів, вас чекатимуть усі принади Гран-Канарії!

Ла Санроте

Лансароте - острів лави та вулканів, найближчий до Африки з усіх Канарських островів. Назву острів отримав на ім'я генуезького мореплавця Ланселотто Малосейо, що вперше з'явився тут у 1312 році. На острові знаходиться близько трьохсот вулканів. Візитною карткою Лансароте є вулканічні пейзажі, більш ніж 300 кратерів чорного, рожевого та пурпурного кольору, а також характерні поля та виноградники з дивними кільцевими фігурами, що повторюються. Родючий шар грунту на острові знаходиться під товстим шаром попелу, тому мешканці острова висаджують виноградники та інші рослини, в глибокі ями, обрамляючи їх кільцями з осколків застиглої лави.

Выбрав круизы в Хорватию, Вы сможете насладиться ароматом сосен смешанным с запахом соли, а Адриатическое море считается одним из самых красивых на нашей планете. Белые домики среди скалистых берегов, покрытых хвойными лесами и изрезанные бухточками и причудливыми гротами, выглядят великолепно.

Отдых в Хорватии на яхте также приятно удивит Вас пляжами, которые сложно превзойти не только по красоте а и чистоте. Здесь Вы редко можете встретить песчаные пляжи, чаще это галечные или каменистые.

BBYachting

Чому вибирають Яхтинг
у Греції

Що приваблює людей в яхтових подорожах? Видовищність, емоційність, відчуття повної свободи та безмежного позитиву! Вас чекає повне історій Егейське море. Ми пройдемо шляхом Одіссея, скуштуємо справжньої грецької кухні, доторкнемся до таїнства мореплавання Греції – колиски цивілізації.

Греція – дивовижна країна, що дала світу так багато, як ніяка інша країна. Європейська архітектура, наука, мистецтво, філософія, право, навігація тощо почалося з античної Еллади. Бути європейцем означає грунтуватися на давньогрецькій спадщині. Греція є музеєм під відкритим небом. Кожне його місто просочене якимось духом старовини. Навіть в найменших селах країни можна знайти фрагменти античних храмів і руїни стародавних фортець.

Приїжджаючи в Грецію, ми не тільки пізнаємо нове, але і відкриваємо імена прихованого в пластах нашої пам’яті. Тому й виникає відчуття повернення в затишну рідну домівку, звідки не хочеться їхати…

Вас вразить в цій країні не тільки почуття «реальної» історії, але також і грецька ніч і грецьке море. Море в Греції спокійне і блакитне, як небо. Запах Греції ви вберете вже через день перебування в цій країні, і він довго ще буде вас хвилювати. Грецька ніч – початок дня, коли ви зливається з місцевим населенням, заповнюючи маленькі вулички, бари і таверни, щоб отримати насолоду, під легке вино та тріск цикад, від краси життя цієї гордої країни.

BBYachting